Tek Seansta Sigarayı Bırakın

Sigarayı Kolayca Bırakmak İçin

Mora terapisi Almanya kökenlidir ve biorezonans teknolojisinin özel ve gelişmiş bir şeklidir. Biorezonans maddelerin çevreye yaydığı frekansları kullanarak vücudun o maddeye karşı uyarılması işlemidir. Örnek vermek gerekirse içilen sigaranın yaydığı frekans elektronik olarak ters çevrilerek vücuda elektromanyetik sinyaller şeklinde geri verilir. Bunun amacı vücutta maddenin pozitif ve negatif frekansını karşı karşıya getirip bir ayna etkisi yaratarak sigaranın frekansının yok edilmesidir.

Bu işlem 45 dakika sürmektedir ve işlem sırasında kişi sakinleşme ya da rahatlama dışında hiçbirşey hissetmez. İşlemin hiç bir yan etkisi olmadığı bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Merkezimize bir kez gelmeniz çoğu kez yeterlidir ancak eğer zorlanıyorsanız destek seansına çağırılacaksınız. 3 ay içinde alacağınız destek seansı ücretsizdir. 3 ay geçtikten sonra eğer ihtiyaç duyarsanız alacağınız ek terapinin ücreti ise ilkinin yarısı kadardır. Yani 1 yıl boyunca destek için yanınızdayız.
 

Terapilerin Etkisi…

Rezonans terapilerinin vücudun nikotin isteğini belirgin olarak azalttığını ve aslında vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu ortadan kaldırdığı söylenebilir. Terapi sonrasında vücut nikotini ve yarattığı etkilerini unutuyor gibi durmaktadır. Kişi eski psikolojik alışkanlığıyla sigara içmeye kalksa vücut sigara dumanına tepki vermekte, kişi önceden bildiği tadı, keyfi almadığını görmekte ve sigara içme davranışının anlamsızlaştığını farketmektedir. Bundan dolayıdır ki seans sonrasında (2 gün geçtikten sonra) kişilerin sigara içilen ortamlara özellikle girmesini öneriyoruz. Çünkü özellikle kişinin yanında sigara içiliyorsa (yani vücut sigara dumanı ile karşılaştığında) isteğin ya da sigara içme talebinin hiç olmaması bu terapilerin ayırıcı özelliğidir.

Terapi sonrasında vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içinde bünye sigarayı gerçekte olduğu gibi yani gerek bir zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına karşı doğal bir şekilde tepki vermektedir. Yani aslında bu terapiler ile vücudun nikotin karşı yıllar içinde geliştirmiş olduğu “tolerans” hali ortadan kalkmakta vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

Kısaca terapiler sonrasında sigara isteği çok net olarak hissedilebilir şekilde azalmakta, sigaranın dumanına karşı vücutta bir tepki oluşmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi “vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali” yaşanmaktadır. Etki -nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça – kalıcıdır.

İlk 48 saat vücudun yeni enerjetik duruma adaptasyonu için gerekli süredir ve kişinin sigara isteğine karşı az ya da çok direnmesi gereken zamandır. Bu sırada şiddetli bir sigara isteğinin olması beklenmez ancak yine de ilk 48 saat en riskli zamandır. 48 saat bitiminde sigara isteğinin artık sadece bazı zamanlarda ve sadece hafifçe gelmesi beklenir. 48 saat geçtiği halde, sadece zaman zaman da olsa; Net, keskin bir sigara içme isteği duyuyorsanız size destek seansı kesinlikle önerilir. Bunun için ücret talep edilmez. Psikolojik bağımlılığın yüksek olduğu hallerde ise, danışanlarımıza ücretsiz psikolojik destek hizmeti vermekteyiz.

Gerektiğini düşünüyorsanız, 3 ay içinde ikinci bir seans isteme hakkına sahipsiniz. Yani 3 ay içinde kullanabileceğiniz yeni bir seans hakkınız cebinizde duruyor. Eğer hayatın getirdiği herhangi bir sıkıntı ile ya da sebep ne olursa olsun bir şekilde sigaraya karşı istek başladığını hissederseniz hemen bize başvurmanızı istiyoruz. Ya da diyelim ki bu 3 ay içinde psikolojinizi bozacak ve sizi zorlayacak şeyler yaşadınız, bize gelip ruhsal sıkıntınızı azaltacak kısa seanslar almanızı da öneriyoruz. Hiç bir ek ücret ödemeden. Danışanlarımızın sigarayı bırakması ve daha sevdikleriyle kaliteli bir yaşam sürmeleri en büyük motivasyon kaynağımız. Sizin sigarayı bırakmanız, bizim başarı kriterimizdir.

 

ÖNEMLİ NOT: Mora Terapi Cihazı Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığınca Ve Avrupa Birliğince onaylıdır.